ERZ-VEAV220
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-VEAV220
  • 1
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 14 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 43 V
Series : V
Varistor Voltage : 22 VDC
Voltage Rating DC : 18 VDC
Capacitance : 0.011 uF