ERZ-VA5D201
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-VA5D201
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 130 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 800 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 355 V
Series : V
Varistor Voltage : 200 VDC
Voltage Rating DC : 170 VDC
Capacitance : 120 pF