VDRS20W075BSE
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
VDRS20W075BSE
Diameter : 20 mm
Voltage Rating AC : 75 VAC
Product Category : Varistors
Packaging : Bulk
Series : VDRS
Voltage Rating DC : 320 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Capacitance : 3900 pF
Product : MOV
Manufacturer : Vishay / BC Components
Description : Varistors 75volts 6500A 20D Radial