ERZ-E10A471
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E10A471
  • 1
Voltage Rating AC : 300 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 4.5 kA
Surge Energy Rating : 106 J
Termination Style : Through Hole
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 775 V
Series : ERZ-E10
Varistor Voltage : 470 VDC
Voltage Rating DC : 385 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 320 pF
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 470volts 4500A 10mm Straight Leads