EZJ-Z1V171AA
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
EZJ-Z1V171AA
  • 1
Product Category : Varistors
Package / Case : 0603 (1608 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Series : EZJ-P
Varistor Voltage : 170 VDC
Voltage Rating DC : 18 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 2.1 pF
Product : MLV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 170V MULTILAYER VARISTOR