ERZ-VGAD820
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-VGAD820
  • 1
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 50 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 135 V
Series : V
Varistor Voltage : 82 VDC
Voltage Rating DC : 65 VDC
Capacitance : 2000 pF